ציפיות וצמצום סיכונים

אם הנציגים מטעם החברה ידאגו להסביר לדיירים מה צפוי להם במסגרת התהליך, מהי מורכבותו ומהם לוחות הזמנים המשוערים, אותו תיאום ציפיות יעזור בהקטנה של החששות או האכזבות של הדיירים. הדבר יגרום להם להבין שמדובר על חלק מהתהליך ודבר לא קרה באשמתו של אף גורם כזה או אחר.

התחדשות עירונית – איך להימנע מסיכונים מיותרים?

בשנים האחרונות, ניתן לראות המון פרויקטים של בנייה מסוג התחדשות עירונית. פרויקטים כאלה נושאים לא מעט קשים ולעיתים אף מורכבים מאוד.

חלק מהקשיים קשורים ללוחות הזמנים של הפרויקטים, שיכולים להתארך משמעותית ואז מה שקורה בפועל הוא שבעלי הדירות עשויים להרגיש תחושות אכזבה, מתח ותסכול. המשיכו בקריאה וגלו איך להימנע מסיכונים מיותרים ואיך לתרום להצלחתו של פרויקט התחדשות עירונית ואיך לעשות אותו נכון ומדויק.

כמה זמן נמשך הפרויקט?

פרויקט של התחדשות עירונית עשוי להימשך בממוצע מספר שנים. יש פרויקטים בכל רחבי הארץ ,  שיכולים להסתיים מהר יותר ויש כאלה שיכולים להתעכב.

בגדול, החברה והדיירים הם השותפים העיקריים של הפרויקט ולכולם יש מטרה אחרת – להגיע לקו הסיום, כך שהפרויקט יהיה תואם להסכם שנחתם מול הדיירים, שיהיה עם מינימום עיכובים, שיסתיים בזמן הקצר ביותר ועם האיכות הטובה ביותר.

האם צפויים אתגרים נוספים בתהליך?

בהחלט, יש אתגרים הקשורים לקשיים רגולטורים. על כן, נציגי החברה צריכים כל הזמן ללמוד ולהתעדכן בתחום ולהיות בקשר ישיר עם הרשויות. ביצוע הפעולות הללו יגרום לכך שהתכנון יוכל להיות מקודם בקלות רבה יותר.

לסיכום…

כשמדובר על פרויקט של התחדשות עירונית, בחירת חברת יזמות ובנייה תבטיח את הצלחתו.
יש לקחת בחשבון שאפשר בהחלט לעמוד ולהתמודד עם האתגרים השונים. על הדיירים לבדוק היטב מול מי הם עושים את ההסכם, האם יש את סל הכלים הנדרש על מנת שהפרויקט ייצא לפועל בהצלחה

דברו איתנו בווטסאפ
דילוג לתוכן