ייעוץ משכנתאות
משכנתא פנסיונית הפיתרון לבני הגיל השלישי !!
לחץ כאן
הקודם
הבא

משכנתא היא סוג של הלוואה, לרוב ארוכת טווח ובסכומים גדולים. עבור רובכם מדובר בהתחייבות הכספית הגדולה ביותר שתיקחו בחייכם – צעד כלכלי לא פשוט עבור האזרח הקטן, במיוחד כאשר הדירה שאתם מתכוננים לגור בה, משועבדת ומשמשת כביטחון העיקרי לבנק להחזר ההלוואה.

הבנקים, שרווחיהם מהמשכנתא שלכם גדולים ועשויים להגיע לעשרות אחוזים מסכום המשכנתא המקורי, מתחרים ביניהם על לקוחות חדשים ומייצרים כל העת מגוון רחב של מסלולים והצמדות, שכל אחד מהם מבטיח להיות המשכנתא המושלמת. כאן מתחילה הבעיה וגם הפתרון – ייעוץ משכנתא.

בחירת משכנתא – איפה הבעיה?

 

קודם כל, ריבוי המסלולים, העמלות וההצמדות בבנקים השונים למשכנתאות מקשה מאוד על קבלת החלטה בבחירת המשכנתא הנכונה. לכל בחירה יש משמעות מרחיקת לכת על עתידכם, ויש כל כך הרבה פרמטרים להשוואה… למשל, מה גובה המשכנתא שאתם יכולים לעמוד בה מול פריסת השנים הכדאית ביותר, איך ישתנה גובה ההחזר החודשי בעתיד, מה משמעותן ועלויותיהן של “תחנות יציאה”, מה משמעותה של הצמדה כזאת או אחרת לאורך חיי המשכנתא, האם כדאי להקדים תשלומים, האם לקחת את המשכנתא בסכום אחד או בחלקים, ועוד. ועדיין לא הזכרנו את ה”אותיות קטנות”, ודברים שלא יגידו לכם אם לא תשאלו ולא ידעתם שצריך לשאול… במצב כזה, בחירה אמיתית ומושכלת במשכנתא הטובה ביותר בשבילכם היא עבור רובכם משימה בלתי אפשרית.

בנוסף, חשוב לזכור שבנק הוא גוף עסקי שמטרתו להרוויח, ושיקולי הרווחיות של הבנק אינם בהכרח זהים לשיקולי החיסכון שלכם. דוגמא אחת לכך היא שכל בנק מקדם את המשכנתאות המוצעות על ידו, גם אם קיימות משכנתאות בתנאים טובים יותר בבנקים אחרים.

אז איך בכל זאת תבחרו במשכנתא הטובה ביותר בשבילכם?

בחירה מושכלת, בנושא קריטי כמו המשכנתא שלכם, חייבת להתבסס על שלושה דברים:

  • ידע מעמיק ומקיף בשוק המשכנתאות, על כל חידושיו, מסלוליו ואפשרויותיו העדכניות.
  • יכולות מקצועית וכלים חכמים להשוואה בין המגוון העצום של משכנתאות ברגע נתון, ומידת התאמתן לצרכים ולהעדפות שלכם.
  • כח מיקוח גדול ויכולת לנהל משא ומתן עם הבנק על ריביות, עמלות ותשלומים שכלל לא ידעת שהם ניתנים למיקוח, על מנת להפחית את עלויותיכם למינימום האפשרי, גם אם הבנק ירוויח פחות

זה בדיוק מה שנעשה בשבילכם.

מנטה ייעוץ משכנתאות הנה חברת ייעוץ משכנתא אובייקטיבית אשר מספקת שירותי ייעוץ משכנתא, הפועל אך ורק לטובת עניינכם, אינה מושפעת משיקולי רווחיות בנקאיים ואינה מתוגמלת על ידי בנק כלשהו. כל יועצי מנטה הם אנשי מקצוע מהשורה הראשונה בתחום המשכנתאות, מעורים היטב בכל חידוש בתחום ומגובים במערך טכנולוגי של כלים פיננסיים חכמים לעיבוד ולהשוואה בין כמויות אדירות של נתונים דינאמיים בשוק המשכנתאות. בנוסף לכל אלה, למנטה ייעוץ משכנתאות ישנו גב כלכלי וכוח מיקוח חזקים, המאפשרים ליועצי מנטה להשיג עבורכם משכנתא טובה יותר בתנאים טובים יותר ובמחירים הוגנים.

ייעוץ משכנתא אובייקטיבי הוא דבר הכרחי, עם חיש סחר זה כדאי, דברו איתנו.

בדקתם כבר במחשבון משכנתא כמה תשלמו בחודש?https://www.mizrahi-tefahot.co.il/he/bank/mortgage-category/pages/calculator.aspx

צריך לחשוב על העתיד !

מחפשים יועץ משכנתאות שישמור על האינטרסים שלכם ורק שלכם? כשמדובר בצעד כל כך חשוב, אסור לכם להתפשר! הפיתרון שלכם אלינו "משכנתא מתחשבת" אני פה כדי להשיג לכם את המשכנתא והריביות הכי נמוכות שיש בשוק. מהיום אין מה לפחד המשכנתא שלכם האחריות שלי. לפרטים חייגו עכשיו! ייעוץ משכנתא ומימון

1.   הבנת הצרכים והיכרות אישית

 

הידע שלנו הוא הכוח שיאפשר ליועצי המשכנתאות שלנו להשיג עבורכם משכנתא בתנאים מצוינים. נבין ביחד אתכם את הצרכים שלכם ויחד עם היכרותנו את שוק המשכנתאות, נמליץ על משכנתא המתאימה לכם.

2.   מחקר ובניית תמהיל

יועץ משכנתאות שלנו ינתח את הצרכים והעדפות האישיות שלכם ויבנה עבורכם תמהיל משכנתא מותאם אישית וזאת בעזרת מערכת אופטימיזציה משוכללת ויחידה מסוגה בישראל, אשר מבצעת ניתוח סטטיסטי ואקטוארי ומציגה לכם את ההתנהגות החזויה של המשכנתא שנבחרה ורמת הסיכון שלה.

3.   גיבוש ובחירת הצעה

לאחר העברת המסמכים הדרושים לאישור משכנתא, יועץ משכנתאות מטעמנו יסקור עבורכם את התנאים המוצעים בבנקים וימליץ על בחירת ההצעה עם התנאים המתאימים ביותר עבורכם.
אנו עובדים בשיתוף פעולה עם כל הבנקים למשכנתאות הפעילים בישראל:

4.   חתימה על המשכנתא

יועץ המשכנתא שלכם יקשר אתכם עם הבנק המומלץ וימסור לכם תדריך מסודר לקראת פגישת החתימה על המשכנתא בבנק. נהיה זמינים עבורכם לבירורים גם לאחר החתימה על המשכנתא בבנק, למקרה שיתעוררו שאלות הקשורות להליך הבירוקראטי הדרוש על מנת לקבל את כספי המשכנתא.

5.   מעקב ארוך טווח

קיבלתם את משכנתא בשעה טובה? עדיין לא סיימתם לתמיד. אנו ממליצים לבדוק עם מנטה ייעוץ משכנתאות אחת לשנה/שנתיים האם כדאי למחזר את המשכנתא ולשפר תנאים עקב שינויים בשוק.

מה אומרים עלינו
Eran Brownstain
Eran Brownstain
2022-09-04
אלי מקצוען וחדור מטרה. מומלץ בחום!!
דימה פרולוב
דימה פרולוב
2022-08-13
מומלץ מאוד
roei noyman
roei noyman
2022-07-04
ישראל בחור מיוחד ואכפתי עזר לי לרכוש דירה מקצוען ביותר
SpiderNet
SpiderNet
2022-07-03
למר ישראל היקר מחיש נדל"ן. מהרגע הראשון נוצר קליק והיה חכם להיצמד אליך לאורך הדרך. העברנו דירה 5 נפשות עם ילדים קטנים ועם אתגר לא קטן של לוחות זמנים וחתימה על חוזה הוגן!!!! וכאן חשוב לבוא ולפרגן על היכולת שלך לתווך בין הצדדים להגיע להסכמות בנועם וברוגע. היכולת שלך לעבור איתנו את התהליך לאורך הדרך עשתה לנו שקט בראש ובלב. תודה רבה.
רונית טל
רונית טל
2022-04-07
קיבלתי שירות מישראל איש הגון! סבלני ! ושרות פשוט מדהים תודה רבה
Ofir Hadad
Ofir Hadad
2022-01-25
ישראל זה אחד שנותן את הלב והנשמה לכל אחד ואחת כדי שיגשימו את החלמות שלהם בין קניה ובין מכירה עושה בשביל הלקוחות שלו כל מה שניתן וכמה שאפשר!!!
דברו איתנו בווטסאפ
דילוג לתוכן