"משכנתא פנסיונית" שהיא גרסה משופרת של "משכנתא הפוכה", מאפשרת לבני הגיל השלישי לשמור על איכות החיים

תוחלת החיים הגבוהה והרצון לשמור על איכות חיים בגיל השלישי מביאים לעיתים  למימון התוכניות בתקופת הפנסיה – לבלות, לטייל וליהנות מרווחה כלכלית ולעזור לילדים. בנוסף, עם היציאה לפנסיה ההכנסה החודשית מצטמצמת משמעותית והיכולת ליצר מקורות הכנסה חדשים או נוספים הולכת ופוחתת. מנגד הצרכים לא רק שלא פוחתים, אלא לעיתים אף עולים ומכאן שמדובר באתגר לא פשוט.

בעולם קיים מסלול הנקרא "משכנתא הפוכה", המציע למבוגרים בעלי דירה לשעבד את הבית שלהם ובתמורה להשתמש לכל מטרה כגון עזרה לילדים, מחייה שוטפת, מעבר לדיור מוגן או כל צורך אחר שעולה. ב"משכנתא הפוכה" אין צורך בהחזרים חודשיים שוטפים ולכן אין צורך בבדיקת הכנסות, אין חובה בביטוח חיים ובבוא היום ניתן למכור את הדירה ולהחזיר לבנק את סכום ההלוואה בתוספת הריבית שנצברה.

מגוון המסלולים המוצעים לבחירה

 

גמישות בהחזרים

במזרחי טפחות משכנתא פנסיונית ניתנת לתקופה של עד 30 שנה. בעת לקיחת המשכנתא מגדירים מראש תקופה ראשונית (עד 20 שנה), בה תוכלו לבחור ולהחזיר תשלום מופחת בגובה הריבית בלבד או לחילופין לדחות את התשלומים, כך שלא תצטרכו לשלם כלל במהלך תקופה זו.

לאחר התקופה הראשונית תחזירו את הסכום שנלקח בתוספת הריבית שנצברה בהחזר חד פעמי או בתשלומים שוטפים היכולים להתפרס לתקופה ארוכה. (סך התקופה מיום לקיחת הכסף לא תעלה על 30 שנה).

רוצים לקבל משכנתא פנסיונית?

 לאחר הבנה משותפת של הצרכים שלכם להם יציעו לכם את המסלול המתאים כדי שתוכלו לקבל את ההחלטה הטובה ביותר עבורכם.
לפרטים נוספים: ☎️חייגו: ישראל חפץ 0502512020

 

דילוג לתוכן